poniedziałek, 25 kwietnia 2016

98 - Zielone światła dla dinozaurów (zakończone)

UPDATE: Po 18 dniach egzystowania sobie w kolejce Greenlight'owej, Zniw Adventure dostała zielone światło i będzie dostępna w serwisie Steam!

Uwaga, uwaga, moi drodzy! Potrzebna Wasza pomoc! To od Was będzie zależało czy nasze dinozaury zginą śmiercią naturalną, czy też znajdą schronienie pod skrzydłami wujka Steama!

Post ten będzie krótki i treściwy, jako że nie będę dzisiaj akurat Wam bajał o żadnej oldskulowej grze, ani przygodach związanych z retro-sprzętem. O nie, dzisiaj raz jeszcze będzie o naszej dinozaurowej dwuwymiarowej przygodówce, o której już mogliście co nieco się dowiedzieć z poprzednich wpisów. Jak (zapewne) wiecie, przez ostatnie dwa lata dzielnie poświęcaliśmy nasz wolny czas na programowanie, skryptowanie, rysowanie i animowanie gierki. Wczoraj zaś stwierdziliśmy, że naklepaliśmy na tyle dużo zawartości,  iż najwyższa pora, by przedstawić nasze małe dzieło nieco szerszej publiczności. Zapewne już domyślacie się co to oznacza. Otóż...


Czyż można odmówić tym słodkim oczętom?

Tak jest, stało się. Kolejny kamień milowy w dziejach ZA. I teraz właśnie potrzebujemy Waszej pomocy, drodzy czytelnicy. Dokładniej rzecz biorąc, to potrzebujemy jak najwięcej głosów na "tak", aby nasza gierka trafiła na niebiańskie pola Steamowe, pełne radości, mleka, miodu i Gabena. Ale pamiętajcie także, że wszelakie komentarze, sugestie, rozgłaszanie njusów, jak i wsparcie w dowolnej postaci zawsze jest przez nas doceniane i mile widziane! A na dobre zakończenie dnia - nowy, oficjalny trailer naszej małej produkcji, w którym to możecie podziwiać czego mniej więcej oczekiwać od pełnej wersji gierki:


No to jak będzie, pomożecie kumplowi? ;)

3 komentarze:

  1. Się wie :) Nie pamiętam nawet czy kiedyś wspierałem coś na Greenlightcie ale tutaj po prostu nie mam wyjścia :) Gratulacje za postępy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja rzadko bywam na Steamie ale się poświęcę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja także zagłosowałam "Tak". :) Zniw Adventure zasługuje na mnóstwo takich głosów. Gratuluję ciekawego projektu i życzę samych sukcesów.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze, sugestie, przemyślenia? Wal śmiało!